"De én elkaptam a szemeimet előle."
-Gyere menjünk, le úgy tudom a fiuk Toy Storyt 3 néznek!- mondta Liam
-Ahhj...na akkor menjünk!- mondtam unottan mert, nem nagyon szívlelem a Disney filmeket. Liam lent kicsit csalódott lett, mert nem Toy Story, hanem egy vígjáték ment, ezért meg kellett vigasztalni. Komolyan mondom néha olyan, mint egy 5 éves. A film már javában ment, de nem nagyon kötött le inkább felmentem és szórakoztattam a hugicámat.
-Szia bemehetek?
-Gyere!
-Mikor jön már az ebéd?Éhen halok!-mondtam.
-Tudod mit megrendeljük a kaját és utána szépen kimész, oké?- mondta Katie.
-Persze, de Nandosból rendeljünk, légyszi !!!!- nyavajogtam neki.
-Nem! Pizzát fogunk rendelni!-jelentette ki gonosz vigyorral a hugicám.
-De miéééééért?- nyavajogtam-Na jó tudod mit?Rendelhetünk,de akkor nekem lesz egy külön doboznyi, jó?
-Oké, melyikből szeretnéd, édes drága egyetlen tesókám?- kérdezte tőlem.
-Juj asszem Pizza Hut, juj nem is legyen inkább a Domino Pizzazóból!!- mondtam.
-Na akkor most melyiket?-Kérdezte.
-Pizza Hut!-mondtam habozva és gyorsan kimentem, nehogy meggondoljam magamat. Aztán rájöttem, hogy meg kéne mondanom milyet kérek ezért a lépcsőn menve felüvöltöttem, hogy pepperónisat.
-Okok.- adta a választ Katie.
-Fiúk!Katie rendelt pizzát.-mondtam.
-Oké-mondták egyszerre és bámulták tovább a tévét.
Csöngettek.
-Nyitom!-üvöltötte Katie miközben ment az ajtó felé én közben leültem a kanapéra-Szia Noemi!
-Szia!-hallottam Noemi hangját.
Hallottam ahogy jönnek be a nappaliba.Most még jobban izgultam mit az elöbb!
-Mi a baj haver?-kérdezte Liam.Ennyire látszik?
-Semmi.-mondtam nyugodt hangon.
-Fiúk!Itt van Noemi!-mondta Katie.
Felálltunk a kanapéról és szépen sorban üdvözöltük.Amikor megláttam rájöttem, hogy tévedtem.Sokkal szebb volt mint ahogy emlékeztem!
-Sziasztok!-mondta.
-Szia, én Harry vagyok!-és megölelték egymást.
-Szia, én Noemi.-mondta mosolyogva.
-Hello, Zayn vagyok!-mondta Zayn.
-Szia, Liam
-Hi, Noemi!Én Louis vagyok!
Én utoljára maradtam de engem már ismert régebben sokszor átjött Katie-hez.
-Szia, Noemi-megöleltem.Olyan jó érzés volt megölelni!
-Szia-mondta.
Az ölelésünk kicsit hosszabbra sikeredett mint a többieké.
-Jól van fiatalok elég lesz!-mondta Louis
Elengedtük egymást.Egy pillanatra láttam az arcát ami egy kicsit vörös volt.
-Noemi egy kicsit sok volt a pirosító!-mondta mosolyogva Liam
Láttam hogy Katie súg valamit a fülébe Noemi csak bólintott egyet és elrohant.
*Noemi szemszöge*
-Noemi kicsit sok volt a pirosító!-mondta Liam.
Katie a fülembe súgta:
-Nyugi.Menj és moss arcot!Oké?-kérdezte.
Bólintottam és elrohantam a mosdó irányába.
Istenem hogy lehet Niall ennyire helyes?Már évek óta szeretem, és még mindig nem mertem elmondani neki!Hogy lehetek ennyire béna?
Tuti, hogy ő nem szeret!Majd pont én kellek neki amikor több millió lányt megkaphatna...áá mindegy!
Ilyen gondolatok voltak a fejemben miközben mostam az arcom.
Hirtelen bejött valaki az ajtón.
-Jól vagy?-hallottam Katie hangját.
-Igen csak...Miért ilyen helyes?Miért kell mindig elpirulnom?-bombáztam a kérdéseimmel.
-Nyugi!A lényeg, hogy nem ájultál el.-mondta
-Már csak az kéne!
-Oké.Most szépen visszamegyünk oda.-mutatott Katie a nappali irányába.
-Rendben-motyogtam.
-Minden oké?-kérdezte Niall
-Persze!-vágtam rá.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése